• https://api.whatsapp.com/send?phone=sdfsdg
  • https://www.twitter.com/zdfh
  • https://www.instagram.com/zfdhfdh

CENKA GELİŞMİŞ ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ İMALAT SANAYİ

Elevator Technology

DİKEY SİSTEMLER
EV ASANSÖRLERİ

DİSABLED LİFT (04)



 SMART MODEL KAPALI TİP DİKEY ENGELLİ PLATFORM ASANSÖR SİSTEMİ,

YAPILARDA OLUŞAN KOD FARKLILIKLARINDA, ENGELLİLER,TEKERLEKLİ SANDALYELER,YAŞLILAR VE ÇOCUK ARABALARI İÇİN TASARLANMIŞ, HAYATI KOLAYLAŞTIRMAYA YÖNELİK BİR ÇÖZÜM SUNMAKTADIR. CENKA ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ OLARAK, ÜRETİMİNİ SAĞLADIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLERİMİZ AR-GE BİRİMİMİZİN İTİNALI ÇALIŞMALARI SONUCUNDA  HER YIL GELİŞTİRİLMEKTEDİR. SİSTEM TÜM GÜVENLİK COMPANENT LERİNİ İHTİVA ETMEKLE BİRLİKTE, KOLAYLAŞTIRICI EKSTRA ÇÖZÜMLER DE SUNMAKTADIR.


ENGELLİ ASANSÖRÜ SMART

SMART Model ürünümüz, Kapalı tip dikey engelli platform asansör sistemi olarak tasarlanmıştır. Standart ölçüleri poz tariflerine uygun olarak imal edilmekte'dir. 
Sistem Hidrolik veya vidalı olarak 1/1 direk askı veya 1/2 endirek askı sistemi ile çalışır. Tüm ölçü ve gereksinimler stndart ları karşılamakla birlikte uzun ömür lü ve estetik bir yapıya sahiptir.
Kapalı tip dikey engelli asansörleri, Kuyusuz asansör olarakta adlandırıldığı gibi, kompakt bir tasarıma sahiptir. İç ve dış mekan gözetmeksizin çalışabilir.  Smart model engelli asansörü için çukur gereksinimi 11 cm dir. Bu durum isteğe göre düz zemine konumlandırılarak 11 cm rampa oluşturulması ile'de geçiş sağlanabilmekte'dir.
Dikey platformlar da giriş ve çıkış yönü büyük önem arz etmekte'dir.
Karşılıklı giriş ve çıkış yönü,
aynı yön giriş ve çıkış,
sağ veya sol çıkış yönlü olabilmektedir. Bu konuda cenka@cenka.net mail adresinden veya 02124749946 nolu telefondan destek alabilirsiniz.
Engelli asansörleri makina emniyet yönetmeliğine taabi olarak çalışmakta olup ruhsat gerektirmemektedir. 
Ürün hakkında çizim ve fiyat desteği talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.




SORU CEVAP:

Şaft Gereksinimi:
SMART Model engelli asansörü şaft gereksimi olmayan kuyusuz asansör sistemi'dir. betonarme veya çelik bir yapı kurmanıza gerek yoktur.
Çukur gereksinimi:
Taban kalınlığı 11 cm olması sebebi ile  çukur gereksinimine ihtiyaç yoktur.  11 cm derinliğe ulaşma imkanı olan yapılarda düz giriş tercih sebebi olabilir. Bu durumu müşteri belirlemeli'dir.

Son kat yüksekliği:
Son kat yüksekliği, üst kat taban kodundan yukarıya 250 cm olması smart model için yeterli olacaktır.


Montaj:
Engelli  asansörleri tercihen yapı içerisinde veya dışarısında uygulanabilmektedir. İçeri'de yapılacak uygulamalarda asansör demonte olarak imal edilip yerinde montaj yapılacaktır. Dışarıda olan uygulamalarda vinç için çalışma ortamı mevcut ise imalat ve montaj fabrikada yapılarak yerine indirme ve sabitleme yöntemi ile kısa sürede yapılacak'tır.

Elektrik Gereksinimi:
Elektrik beslemesi  tercih olarak 380 volt fakat yapıda 220 volt mevcut ise bu doğrultuda imalat yapılabilmektedir.
Gerekli kablo kesiti:5x2.5  16 amper sigorta ile çıkış yapılması yeterli olacaktır.

İnşaat işleri:
Asansör için olası inşaat gereksinimleri müşteri tarafından yapılacaktır. 

Detaylı bilgi için cenka@cenka.net Telefon:0212 474 99 46



Anahtar Kelimeler:

    Engelli Asansörü,dikey engelli asansörü,kapalı tip dikey engelli asansörü,platform lift,Engelli lifti,özürlü asansörü,kuyusuz asansör,engelli asansör fiyatları,engelli asansör ölçüleri,engelli asansör boyutları,engelli asansör sistemleri,


İlgili Terimler:

Ev Asansörü,ev tipi Asansör,ev içi asansör,villa asansörü,müstakil ev asansörü,panaromik ev asansörü,camlı ev asansörü ve homelift gibi terimlerle adlandırılabilmekte'dir. Ev asansörü fiyatları,ev asansörü ölçüleri,müstakil ev asansörleri,dubleks ev içi asansör fiyatları,dubleks daire için asansör,ev içi engelli asansörü.basit ev asansörü
dubleks ev asansörü,dublex ev asansörü,dış cephe ev asansörü,dış ortam ev asansörü,dışarıdan ev asansörü,engelli ev asansörü,ev asansör maliyeti,ev asansör sistemleri,ev asansör çeşitleri,ev asansörü,ev asansörü fiyatları,ev asansörü istanbul,ev asansörü resmi,ev asansörü web,ev asansörü zararlı mı,ev asansörü zorunluluğu,ev asansörü ölçüleri,ev asansörü ücreti,ev balkon asansörü,ev dışı asansör,ev dışı asansör fiyatları,ev dışından asansör,ev içi asansör fiyat listesi,ev içi asansör fiyatları,ev içi asansör modelleri,ev içi asansör sistemleri,ev içi asansör sistemleri fiyatları,ev içi asansör ölçüleri,ev içi asansörler,ev içi asansörü,ev içi engelli asansörü,ev içi kat asansörü,ev tipi asansör fiyatları,ev tipi asansör ölçüleri,ev tipi engelli asansörü,ev tipi hasta asansörü,hidrolik ev asansörü,homelift ev asansörü,homelift ev asansörü fiyatları,küçük ev asansörü,müstakil ev asansörleri fiyatları,dubleks ev asansörleri,dubleks ev asansörleri fiyatları,dublex ev asansörleri,dublex ev asansörleri fiyatları,dışarıdan ev asansörleri,ev asansörlerev asansörleri,ev asansörleri fiyatları,ev asansörleri listesi,ev asansörleri ürünleri,ev asansörü istanbul,ev balkon asansörü,ev dışı asansör,ev dışından asansör,ev içi asansör,ev içi asansör sistemi,ev içi asansör sistemleri,hidrolik ev asansörleri,ascensor de la casa,huise,ascenseur de maison,дом лифт,رفع المنزل,מעלית ביתית,ascenseur pour handicapés,رفع المعوقين,

 

 

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI
 
 
PARK MAVERA-3
 
YEŞİLYAKA
 
 
 
 
FİKİRTEPE
 
YEŞİLYAKA

ERZURUM-GAZİANTEP-SİİRT
 
 
TÜRK TELEKOM ARENA
 
BURSA-İSTANBUL
 
İSTANBUL/ÇİFTEHAVUZLAR
 
 
İSTANBUL GENELİ
 
 
TÜRKMENİSTAN
 AŞGABAT/TÜRKMENBAŞI
 
İSTANBUL/ESENYURT
 
 
MUHTELİF OKUL PROJELERİ
 
 



BODRUM
 
FERİDE GABAY/İSTANBUL

İSTANBUL MUHTELİF

İSTANBUL







İSTANBUL/AYAZAĞA


BAKIRKÖY

ANKARA

İSTANBUL

MUHTELİF


İSTANBUL/TEKİRDAĞ

İZMİT



ANKARA BAKANLIK ANA BİNASI




İSTANBUL

 
SİLİVRİ


MUHTELİF


İSTANBUL/MUHTELİF


İSTANBUL


ANKARA ADALET AKADEMİSİ

MUHTELİF


MUHTELİF


ANKARA B.B MERKEZ BİNA




İSTANBUL/TRAMP TOWER


DALAMAN/FETHİYE/DALYAN/GÖCEK
TATARİSTAN/ADANA

MUHTELİF

MARDİN

İSTANBUL/ETİLER



İSTANBUL

ADANA



İSTANBUL MERKEZ BİNASI









KARACABEY
 
İSTANBUL/FLORYA